1- تكميل فرم درخواست پذيرش در مركز رشد (دانلود)

2- شركت در جلسه مصاحبه پذيرش به دعوت مركز رشد ذيربط

3- اعلام نتيجه مبني بر پذيرش يا عدم پذيرش

4- عقد قرارداد و استقرار مؤسسه در صورت پذيرش

جهت ارائه درخواست پذيرش در مراكز رشد پس از مراجعه به مركز رشد ذيربط و دريافت كد كاربري و كلمه عبور به آدرس الكترونيكي http://mis.ystp.ac.ir مراجعه نموده و پس از انتخاب مركز رشد ذي ربط نسبت به تكميل و ارجاع فرم درخواست اقدام  نماييد.

 

افراد خلاق، نوآور و کارآفرین به شرط دارا بودن ایده محوری مناسب، توان تخصصی و مهارتی جهت اجرای ایده و دارا بودن تیم کاری برای پیشبرد اهداف می توانند به پذیرش در این مرکز امیدوار باشند.

 

فرآیند پذیرش در مرکز توسعه فناوری آب

فرد یا گروه متقاضی پذیرش در مرکز رشد هنر می بایست؛ ضمن حضور در مرکز و طی جلسه با مدیر آن، نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه جامع مدیریت پارک علم و فناوری یزد (سامانه وندا) را دریافت نموده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، در جلسه شورای پذیرش حضور یافته و از ایده خود دفاع نماید. پس از تکمیل اطلاعات در سامانه وندا و حضور در جلسه شورای پذیرش و در صورت موافقت شورای پذیرش، مرکز رشد نسبت به عقد قرارداد با صاحبان ایده اقدام خواهد نمود.

 

نمونه فایل پاورپوینت برای ارائه در جلسه شورای پذیرش

دانلود فایل پاورپوینت

 

فرایند پذیرش طرح در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد
در صورتی که مایل هستید نمونه ای از طرح خلاقانه ای را که در ذهن دارید بسازید و یا به دنبال ثبت اختراع هستید می توانید فرم پذیرش در مرکز نوآوری را تکمیل نموده و برای ما بفرستید.
همچنین شما می توانید ضمن بازدید از سایت http://noavari.ystp.ac.ir به اطلاعات کاملی از چگونگی حمایت این مرکز از طرح ها، ابتکارات و اختراعات دسترسی پیدا کنید.